Pratite promene cene putem maila
- Da bi dobijali obaveštenja o promeni cene potrebno je da kliknete Prati oglas dugme koje se nalazi na dnu svakog oglasa i unesete Vašu mail adresu.
51-75 od 303 rezultata
Režim promene aktivan!
Upravo ste u režimu promene sačuvane pretrage za frazu .
Možete da promenite frazu ili filtere i sačuvate trenutno stanje
Aktivni filteri
Tag
Aukcije na prodaju gumi i felni
Vozila i delovi chevron_right Delovi i oprema
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaKommentar om användning:Slitage finns Antal: 4st Däcktyp: Sommar Har suttit på: L60H Lasthjälp med: Lastmaskin
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenKommentar om användning:Användes senast för 4 år sedanInformation från nuvarande ägare:Objektet har anmärkningar och felKända anmärkningar och fel:Håller inte luften på ena däcket (goodyear) Däckdimension: 12.4-24 Antal: 2 Däcktyp: Sommar Fälgtum: 24" År på fälg: 1977 Har suttit på: Volvo BM 641 Övriga mått: Kan fraktas på en pall
Marka: Michelin Model: 12.5 R20 XL Tip: točak Tip konstrukcije gume: pneumatska dijagonala Veličina: 12.50-20 Sezonalnost: zimska Lokacija: Danska Tølløse Datum objavljivanja: 17. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 909469 Aukcija: 1 Datum isteka: 2024-05-23 12:11 Information om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste 3 månederInformation fra nuværende ejer:Ingen anmærkninger eller fejl som den nuværende ejer er bekendt med Antal: 4 Dæktype: M + S (Vinter) Fabrikat på fælg: MAN 8 Fælgtommer: 20 Boltcirkel: 24 mm Navhul: 220 mm Har siddet på: MAN 8 136 Læssehjælp med: Rampe Information om læssehjælp: Kan rulles
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer Däckdimension: 215/65 R16C M+S Antal: 4 Fälgtyp: Plåt
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 3 månadernaKommentar om användning:Suttit på en säsong på VW Transporter T6Information från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommerKända anmärkningar och fel:Slitage och skavanker finns enligt bilder Däckdimension: 215/60R17 C Antal: 4
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 3 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommerKända anmärkningar och fel:Slitage finns enligt bilder på däck och fälg Däckdimension: 235/40 ZR 20 År på däck: 2021 Antal: 4 Fabrikat på fälg: BTA Beta wheels Har suttit på: VW Transporter T6
Tip: točak Tip konstrukcije gume: pneumatska dijagonala Veličina: 7.50-15 Lokacija: Litvanija Klaipėda Datum objavljivanja: 17. 5. 2024. Autoline ID: UG40157 Aukcija: 1 Datum isteka: 2024-05-30 12:12 Auction item. 12 pieces of tires with rims was taken off was removed from Jumbo lowered trailer. Sold as seen in pictures. Aukciono prekė. 12 vnt. padangų su ratlankiais buvo nuimta nuo Jumbo pažemintos priekabos. Parduodama kaip matoma nuotraukose. Būklė: Be defektų
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Inga anmärkningar eller fel som nuvarande ägare känner till Navhål: Se bild Längd: 1800 Bredd: 1800
Marka: MAN Model: 4x4 Tip: točak Tip konstrukcije gume: pneumatski radijalni Veličina: 335/80 R 20 Lokacija: Danska Tølløse Datum objavljivanja: 15. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 907904 Aukcija: 1 Datum isteka: 2024-05-21 11:13 Information om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste årInformation fra nuværende ejer:Brugt, slitage forekommer Antal: 4 Fælgtommer: 20 År på fælg: 1988 Navhul: 220 Har siddet på: Man Læssehjælp med: Maskine
Marka: Michelin Model: Dekk til lastebil Tip: točak Lokacija: Norveška Evje Og Hornnes Datum objavljivanja: 15. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 19991 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-15 10:00 Datum isteka: 2024-05-23 10:00 Tilstand: Brukt merke: Dekk til lastebil MVA: objektet selges mva fritt Auksjonsgebyr: 4% ekskl. Mva Produktet selges i den tilstand det er i og kan inneholde feil og mangler som ikke er oppdaget i salgskontrollen. Kjøper er ansvarlig for å kontrollere objektet ved henting. Hvis du ved henting av objektet oppdager vesentlige feil eller mangler som ikke er beskrevet av Klaravik har du mulighet for å annulere kjøpet. Hvis du har bestilt frakt eller har en annen agent som henter objektet betraktes det som om objektet er godkjent i det objektet forlater selgerens sted
Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiInformation från nuvarande ägare:Oanvänd, okänt skick tillverkare: Sava/Marshal Däckdimension: 315/70R22,5 År på däck: 2008/2011 enligt märkning Antal: 2 st Lasthjälp med: Lastmaskin
Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiInformation från nuvarande ägare:Ny tillverkare: Marshal Däckdimension: 235/50R19,5 År på däck: 2018 Antal: 1 st Däcktyp: M + S (Vinter) Fälgtyp: Plåt Fälgtum: 14x19,5 Lasthjälp med: Lastmaskin Mönsterdjup: 14 mm
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända fel Antal: 12 st
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer
Tyre type: Winter Rim included: true
Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiInformation från nuvarande ägare:Inga anmärkningar eller fel som nuvarande ägare känner till Däckdimension: 315/70R22,5 År på däck: 2006 Antal: 8 Lasthjälp med: Lastmaskin Mönsterdjup: 14 mm
Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiKommentar om användning:Oanvända tillverkare: Wind Power Däckdimension: 315/70R22,5 År på däck: 2014 Antal: 8 Lasthjälp med: Lastmaskin Mönsterdjup: 16 mm
Marka: Michelin Model: XZL Tip: guma za kamione Tip konstrukcije gume: pneumatski radijalni Veličina: 255 R 16 Lokacija: Švedska Höje Datum objavljivanja: 17. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 194597 Aukcija: 1 Datum isteka: 2024-05-28 10:58 Dimension: 255/100R16 Däckmönster: 16mm/däck Diameter: ca 900mm 7st Militärdäck Mått Övriga upplysningar Säljarens kommentarer
Marka: BF Model: 13R22.5D Tip: guma za kamione Lokacija: Francuska Datum objavljivanja: 17. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 325400 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-16 15:00 Datum isteka: 2024-05-22 11:00 Date et lieu de visite: Sur RDV Etat général: Très bon Type produit: Pneu 2 pneu identiques (critères et états) Ont très peu servi crampon intact
Tyre type: Zomer Rim included: true
Tyre type: Wintrac extreme Rim included: true