Filteri
close
Tip rezultata
Svi rezultati uključeni
keyboard_arrow_down
Kategorija
Sve kategorije
keyboard_arrow_down
Od
RSD
Do
RSD
Sortiraj po
keyboard_arrow_down
Objavljeno u proteklih
keyboard_arrow_down
Sajtovi uključeni u pretragu
Svi sajtovi uključeni
keyboard_arrow_down

Pratite promene cene putem maila

26-50 od 300 rezultata

Broj oglasa

Prikaz

format_list_bulleted
view_stream
26-50 od 300 rezultata

Prikaz

format_list_bulleted
view_stream

Režim promene aktivan!

Upravo ste u režimu promene sačuvane pretrage za frazu .
Možete da promenite frazu ili filtere i sačuvate trenutno stanje

Aktivni filteri

  • Tag

    Aukcije na prodaju gumi i felni

Opis Količina: 2 Stanje Stanje: polovne

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiInformation från nuvarande ägare:Ny Fälgtyp: Plåt Navhål: 150 mm fram 103 mm Bulthål: 6 st fram och 8 st bak

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer Däckdimension: 195/65R15 Antal: 4 st Har suttit på: Volvo V70

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Tip: točak Tip konstrukcije gume: pneumatski radijalni Veličina: 245/40 R 20 Lokacija: Norveška Moss Datum objavljivanja: juče Kataloški broj prodavca: 20042 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-15 10:00 Datum isteka: 2024-05-22 10:00 merke: 4 stk Audi felger MVA: objektet selges mva fritt Auksjonsgebyr: 4% ekskl. Mva 4 stk Audi felger selges på vegne av privatperson 245/40 R 20 Produktet selges i den tilstand det er i og kan inneholde feil og mangler som ikke er oppdaget i salgskontrollen. Kjøper er ansvarlig for å kontrollere objektet ved henting. Hvis du ved henting av objektet oppdager vesentlige feil eller mangler som ikke er beskrevet av Klaravik har du mulighet for å annulere kjøpet. Hvis du har bestilt frakt eller har en annen agent som henter objektet betraktes det som om objektet er godkjent i det objektet forlater selgerens sted

Prikaži sve...
10,086RSD
forward
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer Däckdimension: 185R14 Antal: 4 st Däcktyp: Dubbade

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Slitage förekommer Antal: 1 Har suttit på: Volvo 350F

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända fel Antal: 1 Fälgtum: 33 Har suttit på: Volvo 350

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända fel Antal: 1 Har suttit på: Volvo L150/L180. C/H modeller

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända fel Antal: 1 Fälgtum: 29 Har suttit på: L150/L180. C-h modeller

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer Antal: 4 Däcktyp: Sommar

Prikaži sve...
19,159RSD
forward
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer tillverkare: Blackbear År på däck: 2023 Antal: 23 Däcktyp: Vinter

Prikaži sve...
1,008RSD
forward
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer År på däck: 2017 Antal: 4 Däcktyp: Dubbade

Prikaži sve...
1,008RSD
forward
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer År på däck: 2007 Antal: 4 Däcktyp: Dubbade Fabrikat på fälg: GM Fälgtum: 16 Bultcirkel: 165x8

Prikaži sve...
1,008RSD
forward
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer År på däck: 2016 Antal: 2 Däcktyp: M + S

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer År på däck: 2012 Antal: 5

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer tillverkare: Mickey Thompson År på däck: 2012 Antal: 4 Däcktyp: M + S

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet har anmärkningar och felKända anmärkningar och fel:Ett av däcken har ett jack rakt igenom ( se bild) Slitna och behöver reparation Däckdimension: 600/55-26,5 År på däck: 2007

Prikaži sve...
5,106RSD
forward
forward
Detaljnije

Kommentar om användning:Oanvända Däckdimension: 255/60R18 År på däck: 2023 Antal: 4 Däcktyp: M + S (Vinter)

Prikaži sve...
1,008RSD
forward
forward
Detaljnije

Kommentar om användning:Oanvänd Har suttit på: Passar John deere 1210G

Prikaži sve...
100,843RSD
forward
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända fel Fabrikat på däck: Continental Däckdimension: 420/70R28 År på däck: 2018 Antal: 2 Har suttit på: Valtra C110 Information om lasthjälp: Kan lastas med traktor Transporthöjd: 1040

Prikaži sve...
8,068RSD
forward
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Inga anmärkningar eller fel som nuvarande ägare känner tillSmå torrsprickor finns. Fabrikat på däck: Continental Däckdimension: 520/70R38 År på däck: 2006 Antal: 2 Har suttit på: Valtra C110 Information om lasthjälp: Kan lastas med traktor

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste åren

Prikaži sve...
1,008RSD
forward
forward
Detaljnije

Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiKommentar om användning:OanvändaInformation från nuvarande ägare:Inga anmärkningar eller fel som nuvarande ägare känner till Däckdimension: 235/85R16 Antal: 4 Däcktyp: M + S

Prikaži sve...
2,017RSD
forward
forward
Detaljnije

Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiKommentar om användning:Nya, aldrig använda.Information från nuvarande ägare:Ny tillverkare: 400/60-15.5 Fälgtyp: Plåt

Prikaži sve...
46,387RSD
forward
forward
Detaljnije
Nazad
Sačuvaj