Pratite promene cene putem maila
- Da bi dobijali obaveštenja o promeni cene potrebno je da kliknete Prati oglas dugme koje se nalazi na dnu svakog oglasa i unesete Vašu mail adresu.
26-50 od 300 rezultata
Režim promene aktivan!
Upravo ste u režimu promene sačuvane pretrage za frazu .
Možete da promenite frazu ili filtere i sačuvate trenutno stanje
Aktivni filteri
Tag
Aukcije na prodaju gumi i felni
Poljoprivreda chevron_right Poljoprivredne mašine i rezervni delovi
Opis Količina: 2 Stanje Stanje: polovne
Vozila i delovi chevron_right Delovi i oprema
Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiInformation från nuvarande ägare:Ny Fälgtyp: Plåt Navhål: 150 mm fram 103 mm Bulthål: 6 st fram och 8 st bak
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer Däckdimension: 195/65R15 Antal: 4 st Har suttit på: Volvo V70
Tip: točak Tip konstrukcije gume: pneumatski radijalni Veličina: 245/40 R 20 Lokacija: Norveška Moss Datum objavljivanja: juče Kataloški broj prodavca: 20042 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-15 10:00 Datum isteka: 2024-05-22 10:00 merke: 4 stk Audi felger MVA: objektet selges mva fritt Auksjonsgebyr: 4% ekskl. Mva 4 stk Audi felger selges på vegne av privatperson 245/40 R 20 Produktet selges i den tilstand det er i og kan inneholde feil og mangler som ikke er oppdaget i salgskontrollen. Kjøper er ansvarlig for å kontrollere objektet ved henting. Hvis du ved henting av objektet oppdager vesentlige feil eller mangler som ikke er beskrevet av Klaravik har du mulighet for å annulere kjøpet. Hvis du har bestilt frakt eller har en annen agent som henter objektet betraktes det som om objektet er godkjent i det objektet forlater selgerens sted
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer Däckdimension: 185R14 Antal: 4 st Däcktyp: Dubbade
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Slitage förekommer Antal: 1 Har suttit på: Volvo 350F
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända fel Antal: 1 Fälgtum: 33 Har suttit på: Volvo 350
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända fel Antal: 1 Har suttit på: Volvo L150/L180. C/H modeller
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända fel Antal: 1 Fälgtum: 29 Har suttit på: L150/L180. C-h modeller
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer Antal: 4 Däcktyp: Sommar
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer tillverkare: Blackbear År på däck: 2023 Antal: 23 Däcktyp: Vinter
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer År på däck: 2017 Antal: 4 Däcktyp: Dubbade
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer År på däck: 2007 Antal: 4 Däcktyp: Dubbade Fabrikat på fälg: GM Fälgtum: 16 Bultcirkel: 165x8
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer År på däck: 2016 Antal: 2 Däcktyp: M + S
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer År på däck: 2012 Antal: 5
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommer tillverkare: Mickey Thompson År på däck: 2012 Antal: 4 Däcktyp: M + S
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet har anmärkningar och felKända anmärkningar och fel:Ett av däcken har ett jack rakt igenom ( se bild) Slitna och behöver reparation Däckdimension: 600/55-26,5 År på däck: 2007
Kommentar om användning:Oanvända Däckdimension: 255/60R18 År på däck: 2023 Antal: 4 Däcktyp: M + S (Vinter)
Kommentar om användning:Oanvänd Har suttit på: Passar John deere 1210G
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända fel Fabrikat på däck: Continental Däckdimension: 420/70R28 År på däck: 2018 Antal: 2 Har suttit på: Valtra C110 Information om lasthjälp: Kan lastas med traktor Transporthöjd: 1040
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Inga anmärkningar eller fel som nuvarande ägare känner tillSmå torrsprickor finns. Fabrikat på däck: Continental Däckdimension: 520/70R38 År på däck: 2006 Antal: 2 Har suttit på: Valtra C110 Information om lasthjälp: Kan lastas med traktor
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste åren
Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiKommentar om användning:OanvändaInformation från nuvarande ägare:Inga anmärkningar eller fel som nuvarande ägare känner till Däckdimension: 235/85R16 Antal: 4 Däcktyp: M + S
Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiKommentar om användning:Nya, aldrig använda.Information från nuvarande ägare:Ny tillverkare: 400/60-15.5 Fälgtyp: Plåt