Filteri
close
Tip rezultata
Svi rezultati uključeni
keyboard_arrow_down
Kategorija
Sve kategorije
keyboard_arrow_down
Od
RSD
Do
RSD
Sortiraj po
keyboard_arrow_down
Objavljeno u proteklih
keyboard_arrow_down
Sajtovi uključeni u pretragu
Svi sajtovi uključeni
keyboard_arrow_down

Pratite promene cene putem maila

126-150 od 428 rezultata

Broj oglasa

Prikaz

format_list_bulleted
view_stream
126-150 od 428 rezultata

Prikaz

format_list_bulleted
view_stream

Režim promene aktivan!

Upravo ste u režimu promene sačuvane pretrage za frazu .
Možete da promenite frazu ili filtere i sačuvate trenutno stanje

Aktivni filteri

  • Tag

    Aukcije na prodaju poluprikolica

Marka: Schmitz Cargobull Model: SCB Tip: poluprikolica s ceradom Godina proizvodnje: 2013 Neto težina: 6833 kg Ukupna težina: 39000 kg Lokacija: Litvanija Vilnius Datum objavljivanja: 2. 5. 2024. Autoline ID: FR39977 Aukcija: 1 Datum isteka: 2024-05-16 13:36 SDK kodas: Yra Registracijos dokumentai: Yra Būklė: Be defektų

Prikaži sve...
866,762RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Panav Model: VALNÍK NV 42 + HYDRAULICKÝ JEŘÁB FASSI Tip: poluprikolica sa ravnom platformom Godina proizvodnje: 10/2011 Prvo registrovanje: 2011-10-01 Neto težina: 9940 kg Ukupna težina: 9940 kg Lokacija: Češka Praha 10 - Malešice Datum objavljivanja: juče Autoline ID: MR39994 Decommissioned for 1 month. FASSI F235XP hydraulic loading crane - lateral reach: 8 m, max. load capacity: 6,500 kg. Deformation and damage to the sidewalls, 2nd axle has different types of tires, Peeled paint from the frame of the trailer, Bent rear bumper, Surface damage to the hydraulic hoses, Deformation of the feet of the support legs, Deformation of the right rear column, Some floor boards are loose, Crack on the right edge of the front end above the floor, Operation wear and damages, Scratches on the body, Surface corrosion of the bodywork Odstaveno z provozu 1 měsíc. Hydraulický nakládací jeřáb FASSI F235XP - boční dosah: 8 m, max. nosnost: 6 500 kg. Deformace a poškození bočnic, 2. náprava má odlišné druhy pneu, Oloupaná barva z rámu návěsu, Ohnutý zadní nárazník, Povrchové poškození hydraulických hadic, Deformace patek opěrných nohou, Deformace pravého zadního sloupku, Některé desky podlahy jsou uvolněné, Prasklina na pravém okraji předního čela nad podlahou, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Povrchová koroze karoserie 1 Monat stillgelegt. FASSI F235XP hydraulischer Ladekran – seitliche Reichweite: 8 m, max. Tragfähigkeit: 6.500 kg. Verformung und Beschädigung der Seitenwände, 2. Achse hat unterschiedliche Reifentypen, abgeblätterter Lack vom Rahmen des Anhängers, verbogene hintere Stoßstange, Oberflächenschäden an den Hydraulikschläuchen, Verformung der Füße der Stützbeine, Verformung der rechten hinteren Säule , Einige Dielen sind lose, Riss an der rechten Kante des Vorderteils über dem Boden, Schürfwunden und Karosserieschäden, Kratzer am Körper, Oberflächenkorrosion der Karosserie 1 hónapja leszerelt. FASSI F235XP hidraulikus rakodódaru - oldalirányú kinyúlás: 8 m, teherbírás: 6500 kg. Az oldalfalak deformációja és sérülései, 2. tengelyen különböző típusú gumik vannak, Az utánfutó vázáról lekopott festék, Elgörbült hátsó lökhárító, Hidraulikatömlők felületi sérülése, Támlábak lábának deformációja, Jobb hátsó oszlop deformációja , Néhány padlólap meglazult, Repedés az elülső végének jobb szélén a padló felett, Üzemi horzsolások és sérült, Karcolások a karosszérián , Karosszéria felszíni korróziója Wycofany z użytku na 1 miesiąc. Hydrauliczny żuraw przeładunkowy FASSI F235XP - wysięg boczny: 8 m, maks. udźwig: 6500 kg. Odkształcenia i uszkodzenia ścian bocznych, 2 oś posiada różne rodzaje opon, Złuszczony lakier z ramy przyczepy, Pogięty zderzak tylny, Uszkodzenia powierzchniowe przewodów hydraulicznych, Odkształcenie stóp podpór, Odkształcenie kolumny tylnej prawej , Niektóre deski podłogowe są luźne, Pęknięcie na prawej krawędzi przedniej części nad podłogą, Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Zadrapania na ciele, Powierzchniowa korozja karoserii Выведен из эксплуатации на 1 месяц. Гидравлический погрузочный кран FASSI F235XP – боковой вылет: 8 м, грузоподъемность: 6500 кг. Деформация и повреждение боковин, На 2-й оси разные типы шин, Слезла краска с рамы прицепа, Погнутый задний бампер, Поверхностные повреждения гидрошлангов, Деформация ножек опор, Деформация правой задней стойки , Некоторые половицы расшатаны, Трещина на правом краю передней части над полом, Эксплуатационные потертости и повреждения, Царапины на теле, Поверхностная коррозия кузова Odstavené z prevádzky 1 mesiac. Hydraulický nakladací žeriav FASSI F235XP - bočný dosah: 8 m, max. nosnosť: 6 500 kg. Deformácia a poškodenie bočníc, 2. náprava má odlišné druhy pneu, Olúpaná farba z rámu návesu, Ohnutý zadný nárazník, Povrchové poškodenie hydraulických hadíc, Deformácia pätiek oporných nôh, Deformácia pravého zadného stĺpika, Niektoré dosky podlahy sú uvoľnené, Prasklina na pravom nad podlahou, Prevádzkové odreniny a poškodenie, Škrabance na karosérii, Povrchová korózia karosérie Знято з експлуатації на 1 місяць. Гідравлічний перевантажувач FASSI F235XP - бічний виліт: 8 м, макс. вантажопідйомність: 6500 кг. Деформація та пошкодження боковин, 2-а вісь має різні шини, Облущена фарба з рами причепа, Погнутий задній бампер, Поверхневі пошкодження гідравлічних шлангів, Деформація стоп опорних ніг, Деформація правої задньої колони. , Деякі дошки підлоги ослаблені, Тріщини на правому краю переднього кінця над підлогою, Подряпини на кузові, Корозія поверхні кузова

Prikaži sve...
698,212RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Tyllis Model: Jumbo Trailer kransemi med HIAB 144D-4 Hiduo Tip: poluprikolica sa ravnom platformom Godina proizvodnje: 2012 Kilometraža: 1000 km Kapacitet podizanja: 34540 kg Neto težina: 10460 kg Ukupna težina: 45000 kg Lokacija: Norveška Næroset Datum objavljivanja: juče Kataloški broj prodavca: JL2442 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-06 12:12 Datum isteka: 2024-05-13 14:18 Bakløft: Nei Eu godkjent: Ja lengde: * bredde: * Praktisk henger. Kranen beskrives som sterk i forhold til størrelse og kan jobbe fint bakerst på hengeren. Tettpakket med stakehylser gjør lastsikring veldig lett * LØFT AKSEL 1 *SVING AKSEL 3 * HIAB 144D-4 HIDUO KRAN MED 3 HYDRAULISKE UTSKYT * MASSE STAKEHYLSER FORRUNDE STAKER LANGS SIDER MIDTEN OG I LINJER TVERSOVER * MASSE STAKER * STAKEHULL TIL 4-KANTET TØMMERSTAKER * BRA DEKK Dimensjoner lasteevne og tilhengervekt * Maksvekt tilhengerkobling 18000 kg * Maksvekt foraksel 27000 kg

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Tyllis Model: 4FSL Tip: poluprikolica sa ravnom platformom Godina proizvodnje: 2007 Kapacitet podizanja: 33460 kg Neto težina: 8540 kg Ukupna težina: 42000 kg Lokacija: Švedska Braås Datum objavljivanja: danas Kataloški broj prodavca: 193315 Aukcija: 1 Datum isteka: 2024-05-13 11:30 Längd: 14750 Mönsterdjup däck: Samtliga däck godkända med mellan 4-12 mm Senaste besiktning: 2024-02-02 Fordonsslag: Släp Axelavstånd 1: 1360 Axelavstånd 2: 6080 Axelavstånd 3: 1360 Kreditköp: Nej Leasing: Nej färg: Flerf bränsle: Uppgift saknas växellåda: Uppgift saknas Släp BK4 Skivbromsar Luftfjädring ROR-axlar Öppningsbara sidor Dörrar bak Golv plyfa Mått & vikt Invändiga lastmått Övriga upplysningar Rost repor och skavanker förekommer Boggielyft. P-ljus runt om Säljarens kommentarer Däcktrycksövervakning på samtliga hjul Fungerande skick utan kända fel

Prikaži sve...
100,755RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Liebherr Model: HTM 1204 DA Tip: poluprikolica betonska mešalica Godina proizvodnje: 2016 Ukupna težina: 34000 kg Lokacija: Belgija Chaumont-Gistoux Datum objavljivanja: danas Kataloški broj prodavca: 7620-S-004 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-12 18:00 Datum isteka: 2024-06-26 19:30 Do početka je ostalo: 36 dana 05:25 MMA : 34000 kg Nombre d'essieux : 3 Suspension : Pneumatique Certificat de conformité : Oui Certificat d'immatriculation : Oui Véhicule toujours en service (kilométrage évolue) : Non Boitier électronique des vitesses de la toupille faux contact…

Prikaži sve...
702,780RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: GS Meppel Model: Andre Gs Meppel 3 Akslet Betongsemi Tip: poluprikolica betonska mešalica Godina proizvodnje: 2000 Kilometraža: 1 km Kapacitet podizanja: 32900 kg Neto težina: 11100 kg Ukupna težina: 44000 kg Lokacija: Norveška Fauske Datum objavljivanja: 9. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: LR3528 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-06 09:32 Datum isteka: 2024-05-13 14:14 Bakløft: Nei Fjærtype bak: Luft Eu godkjent: Nei lengde: bredde: merke: Andre Registreringsnummer - LR 3528 Understells-/chassisnr. (VIN) - XL920040005004166 Sist EU-godkjent - 13.02.2023 Neste frist for godkjent EU-kontroll - 13.02.2024 Merke og modell - Gs Meppel 3 akslet Betongsemi Kjøretøygruppe - Tilhenger (O4) Avgiftskode - 729 (Semitrailer) Registrert første gang - 11.08.2000 Registrert første gang i Norge - 21.08.2012 Antall aksler - 3 Akselavstand til andre aksel - 131 cm Akselavstand til tredje aksel - 131 cm Maks aksellast aksel 1 - 9000 kg Maks aksellast aksel 2 - 9000 kg Maks aksellast aksel 3 - 9000 kg Luftfjæring

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Krone Model: SDR 27 - FP 60 ThermoKing SLXI300 36PB Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2020-03-11 Lokacija: Poljska Poznan, Poland Datum objavljivanja: juče Autoline ID: LL39705 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-15 15:00 Datum isteka: 2024-04-23 10:00 Cabin: Standart More photos are available to download from “more information”. Cooling unit - THERMO KING SLXi 300 diesel and electricalAxles producer - SAFFull air suspensionInsulated double rear doors with 4 steel lockrodsFP insulated sidewall 60 mmPlastic toolbox with cover holderFuel tank 240 lElectronic brake system EBSAnti-lock braking system ABSSAF (disc brakes)ThermometerVentilation flap small at rear right side half way upContact switch for rear doorLow noise aluminium floor suitable for PIEK floorBasket type spare wheel carrier for 2 wheels(6+1) tyres - 385/65R22.5 (11.75x22.5)Length/width/heigth - 1341cm/249cm/265cmMax weight - 36 000 kgOwn weight - 8 847 kg3 axlesPallet rack for 36 Euro pallets

Prikaži sve...
3,045,380RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Schmitz Cargobull Model: SKO24/L - FP 45 ThermoKing SLXi300 36PB Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2019-08-19 Lokacija: Poljska Poznan, Poland Datum objavljivanja: juče Autoline ID: BL39705 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-15 13:00 Datum isteka: 2024-04-23 10:00 Cabin: Standart More photos are available to download from “more information”.Cooling unit - THERMO KING SLXi 300 diesel and electricalAxles producer - SCBFull air suspensionInsulated double rear doors with 4 steel lockrodsFP insulated sidewall 60 mmPlastic toolbox with cover holderFuel tank 245 lElectronic brake system EBSAnti-lock braking system ABSROTOS SCB (disc brakes)ThermometerInsulated ventilation flap in the left hand rear doorContact switch for rear doorAluminium barley seed floorBasket type spare wheel carrier for 2 wheels(6+1) tyres - 385/65R22.5 (11.75x22.5)Double deck with 22 beamsLoading capacity 33 euro palettsLength/width/heigth - 1341cm/246cm/265cmGross vehicle weight - 39 000 kgApproximate own weight - 8 410 kg3 axlesPallet rack for 36 Euro pallets

Prikaži sve...
3,279,640RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Schmitz Cargobull Model: SKO 24/L - FP 60 ThermoKing SLXi300 36PB Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2019-04-17 Lokacija: Poljska Poznan, Poland Datum objavljivanja: juče Autoline ID: AL39705 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-15 13:00 Datum isteka: 2024-04-23 10:00 Cabin: Standart More photos are available to download from “more information”. Cooling unit - THERMO KING SLXi 300 diesel and electricalAxles producer - SCBFull air suspensionInsulated double rear doors with 4 steel lockrodsFP insulated sidewall 60 mmPlastic toolbox with cover holderFuel tank 245 lElectronic brake system EBSAnti-lock braking system ABSROTOS SCB (disc brakes)ThermometerInsulated ventilation flap in the left hand rear doorContact switch for rear doorAluminium barley seed floorBasket type spare wheel carrier for 2 wheels(6+1) tyres - 385/65R22.5 (11.75x22.5)Loading capacity 33 euro palettsLength/width/heigth - 1341cm/246cm/265cmGross vehicle weight - 39 000 kgApproximate own weight - 8 410 kg3 axlesPallet rack for 36 Euro pallets

Prikaži sve...
3,162,510RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Schmitz Cargobull Model: 2023 Schmitz SKO 24 - FP45 ThermoKing SLXi300 LiftingAxle Double Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2023-10-24 Lokacija: Litvanija Vilnius, Lithuania Datum objavljivanja: juče Autoline ID: VK39705 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-15 16:00 Datum isteka: 2024-04-23 10:00 More photos are available to download from “more information&rdquo

Prikaži sve...
4,509,505RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Krone Model: SDR 27 Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2020-02-27 Neto težina: 8847 kg Ukupna težina: 36000 kg Kapacitet: 36 paleta Lokacija: Poljska Poznan, Poland Datum objavljivanja: juče Autoline ID: YL39823 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-22 14:00 Datum isteka: 2024-04-30 10:00 Cabin: Standart Cooling unit - THERMO KING SLXi 300 diesel and electricalAxles producer - SAFFull air suspensionInsulated double rear doors with 4 steel lockrodsFP insulated sidewall 60 mmPlastic toolbox with cover holderFuel tank 240 lElectronic brake system EBSAnti-lock braking system ABSSAF (disc brakes)ThermometerVentilation flap small at rear right side half way upContact switch for rear doorLow noise aluminium floor suitable for PIEK floorBasket type spare wheel carrier for 2 wheels(6+1) tyres - 385/65R22.5 (11.75x22.5)Length/width/heigth - 1341cm/249cm/265cmMax weight - 36 000 kgOwn weight - 8 847 kg3 axlesPallet rack for 36 Euro pallets

Prikaži sve...
2,869,685RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Schmitz Cargobull Model: SKO 24/L - FP 60 36PB Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2021-07-07 Kapacitet: 33 paleta Lokacija: Poljska Poznan, Poland Datum objavljivanja: juče Autoline ID: AM39823 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-22 14:00 Datum isteka: 2024-04-30 10:00 Cabin: Standart More photos are available to download from “more information”.Cooling unit - THERMO KING SLXi 300 diesel and electricalAxles producer - SCBFull air suspensionInsulated double rear doors with 4 steel lockrodsFP insulated sidewall 60 mmPlastic toolbox with cover holderFuel tank 245 lElectronic brake system EBSAnti-lock braking system ABS ROTOS SCB (disc brakes)ThermometerInsulated ventilation flap in the left hand rear doorContact switch for rear doorAluminium barley seed floorBasket type spare wheel carrier for 2 wheels(6+1) tyres - 385/65R22.5 (11.75x22.5)Loading capacity 33 euro palettsLength/width/heigth - 1341cm/246cm/265cmGross vehicle weight - 39 000 kgApproximate own weight - 8 410 kg3 axlesPallet rack for 36 Euro pallets

Prikaži sve...
4,743,765RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Schmitz Cargobull Model: SKO 24/L - FP 60 Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2021-06-01 Lokacija: Poljska Poznan, Poland Datum objavljivanja: juče Autoline ID: ZL39823 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-22 23:40 Datum isteka: 2024-04-30 10:00 Cabin: Standart More photos are available to download from “more information”. Cooling unit - THERMO KING SLXi 300 diesel and electricalAxles producer - SCBFull air suspensionInsulated double rear doors with 4 steel lockrodsFP insulated sidewall 60 mmPlastic toolbox with cover holderFuel tank 245 lElectronic brake system EBSAnti-lock braking system ABSROTOS SCB (disc brakes)ThermometerInsulated ventilation flap in the left hand rear doorContact switch for rear doorAluminium barley seed floorBasket type spare wheel carrier for 2 wheels(6+1) tyres - 385/65R22.5 (11.75x22.5)Loading capacity 33 euro palettsLength/width/heigth - 1341cm/246cm/265cmGross vehicle weight - 39 000 kgApproximate own weight - 8 410 kg3 axlesPallet rack for 36 Euro pallets

Prikaži sve...
4,860,895RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Krone Model: SDR 27 - FP 60 Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2021-03-02 Lokacija: Litvanija Vilnius, Lithuania Datum objavljivanja: juče Autoline ID: PQ39823 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-22 16:00 Datum isteka: 2024-04-30 10:00 Cabin: Standart Cooling unit Thermo King SLX i 300-50 Diesel/Electric included i-Box with data recording KRONE axles with air suspension and disc brakes

Prikaži sve...
3,338,205RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Broshuis Model: 3ABSD Tip: poluprikolica sa niskom platformom Godina proizvodnje: 2020 Kilometraža: 20000 km Kapacitet podizanja: 39800 kg Neto težina: 11100 kg Ukupna težina: 50900 kg Lokacija: Norveška Bardu Datum objavljivanja: 23. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: JP3133 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-06 16:23 Datum isteka: 2024-05-14 14:22 Bakløft: Nei Fjærtype foran: Luft Fjærtype bak: Luft Eu godkjent: Ja lengde: bredde: Sjekk denne! Brukt på kransemibil. Kvalitetshenger fra broshuis Nederland. Momsfri Denne hengeren er svært lite brukt - gått kun rundt 20.748KM Nypris er på 2 millioner NOK + MVA Høydepunkter fra utstyrsliste 3 Meter uttrekk 1 Meter utbygging med innlegg Kjørebroer Kjøreramper Følger med 2 ubrukte nye kjetteringer Sving på 2 bakerste aksler - også med fjernstyring Løft på første aksel Sentralsmøring Svært mange innfester og surrefester Verktøyskap Mange lys Luft Mål og vekt Akselavstand til andre aksel: 181 cm Akselavstand til tredje aksel: 181 cm Maks aksellast aksel: 1 10 300 kg Maks aksellast aksel: 2 10 300 kg Maks aksellast aksel: 3 10 300 kg Luftfjæring: Ja EU-kontroll Sist godkjent 21.04.2023 Neste frist for godkjent EU-kontroll 30.05.2024 Akseltrykk fordeler Boggi -akselløft Sentralsmøreanlegg Svingskive

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Schmitz Cargobull Model: SKO 24/L - FP 60 Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2022-04-06 Lokacija: Poljska Poznan, Poland Datum objavljivanja: 3. 5. 2024. Autoline ID: KK39780 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-19 11:00 Datum isteka: 2024-04-23 10:00 Cabin: Standart More photos are available to download from “more information”. FP 60 SMART.THERMO KING SLXi 300 - 50 with BlueBox OptiSet and modulation. 2 temperature sensors for CargoWatchFP double leaf insulated rear door NX17 foam w. double stainl. steel lock. mech.Plastic toolbox with cover holder sleeves and drawer behind the unit.SCHMITZ black plastic fuel tank 245l 1 filling neck BIO-Diesel proofing.Tyres 385/65 R22.5.Overall length - 13550mm. Overall trailer width - 2600mm. Total height (unladen) - 4000mm.Pallet rack for 36 Euro/ 24 ISO pallets.ROTOS SCB running gear (disc brakes).Spare wheel 385/65R22.5

Prikaži sve...
4,743,765RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Krone Model: SDR 27 - FP 60 Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2022-01-05 Zapremina: 86.77 m³ Kapacitet: 36 paleta Lokacija: Litvanija Vilnius, Lithuania Datum objavljivanja: 3. 5. 2024. Autoline ID: PK39780 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-19 14:00 Datum isteka: 2024-04-23 10:00 Cabin: Standart Manufacture 2021-12-20FP 60 SMART.Cooling unit Thermo King SLX i 300-50 Diesel/Electric.Container type double rear doors 3 piece aluminium hinges on each door half quick replacement dooTool box PVC left side behind the axles dimensions approx. 650x490x450 mm.Fuel tank plastic for approximately 240 ltr tank opening on both sides cover with cylinder lock.Tyres - 6 x 385/65 R22.5.Internal length: 13310mm. Internal width: approx. 2460mm. Internal height: 2650mm. Total height (unlPallet box for 36 Euro-pallets.Chassis MB 7350 NOVA GREY SDGL. Axles including hub RAL 9005 JET BLACK.Ventilation flap at the front wall at top of left side. Ventilation flap at rear left side at tospare wheel 385/65 R22.5

Prikaži sve...
4,509,505RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Krone Model: SDR 27 - FP 60 36PB Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2020-03-11 Lokacija: Poljska Poznan, Poland Datum objavljivanja: 3. 5. 2024. Autoline ID: LK39780 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-19 11:30 Datum isteka: 2024-04-23 10:00 Cabin: Standart More photos are available to download from “more information”.Cooling unit - THERMO KING SLXi 300 diesel and electricalAxles producer - SAFFull air suspensionInsulated double rear doors with 4 steel lockrodsFP insulated sidewall 60 mmPlastic toolbox with cover holderFuel tank 240 lElectronic brake system EBSAnti-lock braking system ABSSAF (disc brakes)ThermometerVentilation flap small at rear right side half way upContact switch for rear doorLow noise aluminium floor suitable for PIEK floorBasket type spare wheel carrier for 2 wheels(6+1) tyres - 385/65R22.5 (11.75x22.5)Length/width/heigth - 1341cm/249cm/265cmMax weight - 36 000 kgOwn weight - 8 847 kg3 axlesPallet rack for 36 Euro pallets

Prikaži sve...
3,045,380RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Schmitz Cargobull Model: SKO 24/L - FP 60 36PB Tip: poluprikolica hladnjača Godina proizvodnje: 2021 Prvo registrovanje: 2021-09-08 Kapacitet podizanja: 8410 kg Ukupna težina: 39000 kg Kapacitet: 36 paleta Lokacija: Poljska Poznan, Poland Datum objavljivanja: 2. 5. 2024. Autoline ID: EK39879 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-25 16:00 Datum isteka: 2024-04-30 10:00 Cabin: Standart More photos are available to download from “more information”. Cooling unit - THERMO KING SLXi 300 diesel and electricalAxles producer - SCBFull air suspensionInsulated double rear doors with 4 steel lockrodsFP insulated sidewall 60 mmPlastic toolbox with cover holderFuel tank 245 lElectronic brake system EBSAnti-lock braking system ABSROTOS SCB (disc brakes)ThermometerInsulated ventilation flap in the left hand rear doorContact switch for rear doorAluminium barley seed floorBasket type spare wheel carrier for 2 wheels(6+1) tyres - 385/65R22.5 (11.75x22.5)Loading capacity 33 euro palettsLength/width/heigth - 1341cm/246cm/265cmGross vehicle weight - 39 000 kgApproximate own weight - 8 410 kg3 axlesPallet rack for 36 Euro pallets

Prikaži sve...
4,978,025RSD
forward
forward
Detaljnije

Make: Dapa Model: S20 Note: - Med HMF kran / with HMF crane Vin/Chassis no.: UHAS20FL0MD026731 Year: 2006 First Registration: Monday, October 9, 2006 Suspension: Air CE marked: Yes Width m: 2,5 Last MOT: Monday, July 6, 2020 Weight kg approx.: 9,620 Loading kg: 26,380 Total weight kg: 36,000 License plates: Is not included, Registration certificate included. Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes Visual condition (1-5) 5=best: 2 Technical condition (1-5) 5=best: 2 Categories: Trucks & Vehicles , Semi-trailers Remote control for crane only works with cable. See more pictures and information - as well as other auctions at pokazati kontakte Dapa S20 - Med HMF kran / with HMF crane Fabrikat: Dapa Typ: S20 Hinweis: - Med HMF kran / with HMF crane Fahrgestell Nr.: UHAS20FL0MD026731 Baujahr: 2006 Erste Zulassungsdatum: Montag, 9. Oktober 2006 Federung: Luft CE Marke: Ja Breite m: 2,5 Letzter TÜV: Montag, 6. Juli 2020 Gewicht kg cirka: 9.620 Nutzlast kg: 26.380 Gesamtgewicht kg: 36.000 Kennzeichenschilder: Nicht dabei, Fahrzeugbrief ist dabei. Wird visuell überprüft, aber nicht in allen Funktionen vollständig getestet: Ja Visuell Zustand (1-5) 5=am besten: 2 Technisch Zustand (1-5) 5=am besten: 2 Kategorien: LKW & Fahrzeuge , Auflieger Fernbedienung für Kran funktioniert nur mit Kabel. Weitere Bilder und Informationen sowie andere Auktionen finden Sie unter pokazati kontakte Dapa S20 - Med HMF kran / with HMF crane Fabrikat: Dapa Model: S20 Note: - Med HMF kran / with HMF crane Stel nr.: UHAS20FL0MD026731 Årgang: 2006 1. reg. dato: 9. oktober 2006 Affjedring: Luft CE mærket: Ja Bredde m: 2,5 Sidste bilsyn: 6. juli 2020 Vægt kg ca.: 9.620 Lasteevne kg: 26.380 Totalvægt kg: 36.000 Nummerplader: medfølger ikke, registreringsattest medfølger. Er visuelt gennemgået, men ikke testet fuldt ud i alle funktioner: Ja Visuel stand (1-5) 5=bedst: 2 Teknisk stand (1-5) 5=bedst: 2 Kategorier: Lastbiler & køretøjer , Sættevogne / Semi-trailere Fjernbetjening til kran virker kun med kabel. Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos pokazati kontakte Dapa S20 - Med HMF kran / with HMF crane Fabrikat: Dapa Modell: S20 Anteckning: - Med HMF kran / with HMF crane Chassi nr.: UHAS20FL0MD026731 Årsmodell: 2006 1. Registreringsdatum: den 9 oktober 2006 Fjädring: Luft CE-märkt: Ja Bredd m: 2,5 Senast besiktning: den 6 juli 2020 Vikt kg cirka: 9 620 Lastvikt kg: 26 380 Totalvikt kg: 36 000 Registreringsskylt: Ingår inte, registreringsbevis bifogas. Visuellt granskad men inte testad helt i alla funktioner: Ja Visuellt betyg (1-5) 5=bäst: 2 Tekniskt betyg (1-5) 5=bäst: 2 Kategorier: Lastbilar & Fordon , Trailers Fjärrkontroll för kran fungerar endast med kabel. Se fler bilder och information - samt andra auktioner på pokazati kontakte Dapa S20 - Med HMF kran / with HMF crane

Prikaži sve...
239,531RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Benalu Model: C39 Tri/A Aluminum Semi-Remorque Benne Tip: poluprikolica kipera Godina proizvodnje: 2018 Lokacija: Francuska Saint Aubin sur Gaillon Datum objavljivanja: 18. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: 14682124 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-25 Datum isteka: 2024-06-26 Do početka je ostalo: 48 dana 00:58 Tri/A Aluminum Semi-Remorque Benne Air Ride Suspension Lift 1st- Axles Electric Roll Tarp 385/65R22.5 Tires LOCATED-IN-ST AUBIN SUR GAILLON-FRA Closing Time: 2024-06-25 04:00:00 PM

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Schmitz Cargobull Model: SKO 24/L - FP 60 ThermoKing SLXi300 Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2019-09-03 Lokacija: Poljska Poznan, Poland Datum objavljivanja: juče Autoline ID: ZK39705 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-15 13:00 Datum isteka: 2024-04-23 10:00 Cabin: Standart More photos are available to download from “more information”.Cooling unit - THERMO KING SLXi 300 diesel and electricalAxles producer - SCBFull air suspensionInsulated double rear doors with 4 steel lockrodsFP insulated sidewall 60 mmPlastic toolbox with cover holderFuel tank 245 lElectronic brake system EBSAnti-lock braking system ABSROTOS SCB (disc brakes)ThermometerInsulated ventilation flap in the left hand rear doorContact switch for rear doorAluminium barley seed floorBasket type spare wheel carrier for 2 wheels(6+1) tyres - 385/65R22.5 (11.75x22.5)Loading capacity 33 euro palettsLength/width/heigth - 1341cm/246cm/265cmGross vehicle weight - 39 000 kgApproximate own weight - 8 410 kg3 axlesPallet rack for 36 Euro pallets

Prikaži sve...
3,162,510RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Schmitz Cargobull Model: SKO24/L - FP 45 36B Tip: poluprikolica hladnjača Prvo registrovanje: 2019-06-05 Lokacija: Poljska Poznan, Poland Datum objavljivanja: juče Autoline ID: QL39590 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-08 11:00 Datum isteka: 2024-04-16 10:00 Cabin: Standart More photos are available to download from “more information”.Cooling unit - THERMO KING SLXi 300 diesel and electricalAxles producer - SCBFull air suspensionInsulated double rear doors with 4 steel lockrodsFP insulated sidewall 60 mmPlastic toolbox with cover holderFuel tank 245 lElectronic brake system EBSAnti-lock braking system ABSROTOS SCB (disc brakes)ThermometerInsulated ventilation flap in the left hand rear doorContact switch for rear doorAluminium barley seed floorBasket type spare wheel carrier for 2 wheels(6+1) tyres - 385/65R22.5 (11.75x22.5)Double deck with 22 beamsLoading capacity 33 euro palettsLength/width/heigth - 1341cm/246cm/265cmGross vehicle weight - 39 000 kgApproximate own weight - 8 410 kg3 axlesPallet rack for 36 Euro pallets

Prikaži sve...
3,103,945RSD
forward
forward
Detaljnije

Tip: poluprikolica platforma Lokacija: Velika Britanija Dromore Datum objavljivanja: 25. 4. 2024. Autoline ID: NN39868 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-17 11:00 Datum isteka: 2024-05-18 22:00 Do početka je ostalo: 10 dana 06:45 7.5m Nacelle Extension Bed - 314457

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Tr'ax Model: R202DRP T/A Remorque Plateau 2 Essieux Tip: poluprikolica platforma Lokacija: Francuska Saint Aubin sur Gaillon Datum objavljivanja: 13. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: 14668388 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-25 Datum isteka: 2024-06-26 Do početka je ostalo: 48 dana 19:53 T/A Remorque Plateau 2 Essieux Air Ride Suspension Air Brakes 275/70R22.5 Tires LOCATED-IN-ST AUBIN SUR GAILLON-FRA Closing Time: 2024-06-25 04:00:00 PM

Prikaži sve...
forward
Detaljnije
Nazad
Sačuvaj