Filteri
close
Tip rezultata
Svi rezultati uključeni
keyboard_arrow_down
Kategorija
Sve kategorije
keyboard_arrow_down
Opseg cena (RSD)
400 000,00 - 599 999,00
keyboard_arrow_down
Od
RSD
Do
RSD
Sortiraj po
keyboard_arrow_down
Objavljeno u proteklih
keyboard_arrow_down
Sajtovi uključeni u pretragu
Svi sajtovi uključeni
keyboard_arrow_down

Pratite promene cene putem maila

1-3 od 3 rezultata

Broj oglasa

Prikaz

format_list_bulleted
view_stream
1-3 od 3
1-3 od 3 rezultata

Prikaz

format_list_bulleted
view_stream

Režim promene aktivan!

Upravo ste u režimu promene sačuvane pretrage za frazu .
Možete da promenite frazu ili filtere i sačuvate trenutno stanje

Aktivni filteri

  • Tag

    Aukcije na prodaju kampera
  • Cena

    400,000 din - 599,999 din

Marka: Hobby Model: 19EG Tip: kamp prikolica Godina proizvodnje: 2011 Neto težina: 1866 kg Ukupna težina: 2000 kg Lokacija: Švedska Långås Datum objavljivanja: 29. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: 192683 Aukcija: 1 Datum isteka: 2024-05-08 08:45 Fukttest: 2024-04-26 (utan anmärkning) Senaste Besiktning: 2022-06-03 Senaste gasoltest: 2022-06-03 Uppvärmning: gasol & El (Alde) Antal sovplatser: 7st Längd: 9148 Senaste besiktning: 2022-06-03 Fordonsslag: Släp Axelavstånd 1: 640 Kreditköp: Nej Leasing: Nej färg: Okänd bränsle: Uppgift saknas växellåda: Uppgift saknas Släp / Husvagn I TRAFIK Utrustning Vattenburen värme / Nordic edition Elektrisk golvvärme Gasol spis med köksfläkt Mikro Kyl & frys gasol & el Markis med två sidor Dubbla gasoltuber 3st öppningsbara takluckor Eluttag till förtält Avskärningsväggar mellan sovrummen Mörkläggningsgardiner på samtliga fönster Instruktionsbok medföljer Mått & vikt Medföljande redskap / tillbehör Markis Övriga upplysningar Säljarens kommentarer

Prikaži sve...
498,186RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Hobby Model: 650 UMFE PRESTIGE Tip: kamp prikolica Godina proizvodnje: 2007 Neto težina: 1580 kg Ukupna težina: 1800 kg Lokacija: Švedska Totebo Datum objavljivanja: 2. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 193058 Aukcija: 1 Datum isteka: 2024-05-14 09:28 Längd: 8450 Senaste besiktning: 2023-08-10 Fordonsslag: Släp Axelavstånd 1: 640 Kreditköp: Nej Leasing: Nej färg: Flerf bränsle: Uppgift saknas växellåda: Uppgift saknas Husvagn Mått & vikt Övriga upplysningar Säljarens kommentar Vagn i gott fungerande skick Ett par mindre bucklor efter golfboll på ena sidan

Prikaži sve...
433,190RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Tabbert Model: PUCCINI 580 SPEC Tip: kamp prikolica Godina proizvodnje: 2008 Prvo registrovanje: 2008-09-25 Neto težina: 1500 kg Ukupna težina: 1590 kg Lokacija: Švedska Gothenburg Datum objavljivanja: 2. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7197184 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-02 09:24 Datum isteka: 2024-05-15 20:16 EXTERIOR: Torrsprickor i 1 däck, Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Fåtal repor. Samtliga lyktglas bak matta samt bristfällig fastsättning. TECHNOLOGY AND EQUIPMENT: Elsystem, ur funktion ej testbart. Samtlig elektrisk utrustning och elförbrukare ej testbart vid testtillfälle då elsystem är ur funktion. lampor etc därför ej testade. Glykol nivå till värmesystem inne i husbil låg. Stödben, skadade. Vattentank, förorenad/smutsig. Previous owners: 3 License number: AUS090 Number of keys: 1 Stove flames: 3 Heating system: ElVattenburenGasol Damp check: Performed OK Tax fee (yearly): 360 SEK Tax weight: 1 590 kg Sold in sweden: Yes Exportable: Yes Deductible VAT: No Husvagn 2008 Batteriladdare El system 220/230V husbil/vagn Gasolflaska Handfat Kylskåp med frysfack Taklucka bakre bodel Taklucka främre bodel Toalett Antenn Husbil/vagn Alde värmesystem Alde varmvattenberedare PercentIconNO deductible VAT

Prikaži sve...
498,654RSD
forward
forward
Detaljnije
Nazad
Sačuvaj